Zavolajte nám 0948 144 054
0

Výmena / Vrátenie

Výmena

Ktorýkoľvek produkt z objednávky môžete do 14 dní od prevzatia vymeniť.
V prípade, že máte záujem o výmenu modelu v inej farbe alebo veľkosti, odošlite tovar do 14 dní od prevzatia a my Vám ho obratom vymeníme. Predtým si skontrolujte dostupnosť tovaru na našej stránke www.trendovo.sk. Ak chcete vymeniť tovar za iný produkt, je potrebné si urobiť novú objednávku, my Vám za predchádzajúcu vrátime peniaze.
Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave, kompletný s visačkou a originálnym obalom, ak bol k tovaru dodaný, nesmie byť nosený, praný, navoňavkovaný, používaný alebo poškodený.
Upozorňujeme, že dodaný tovar môže byť použitý iba na účely vyskúšania - porovnateľné so skúšaním v kamennej predajni. V prípade poškodenia tovaru ďalším použitím si vyhradzujeme právo požadovať náhradu škody. Musíte zaplatiť len za prípadnú stratu hodnoty tovaru, ak je táto strata hodnoty spôsobená manipuláciou, ktorá nie je potrebná na preskúmanie povahy, charakteristík a fungovania tovaru.
Pri výmene tovaru znáša náklady na dopravu kupujúci.

Adresa pre výmenu tovaru:

V a E, s.r.o.
Stropkovská 568
08901 Svidník


Vrátenie časti objednávkyVšetky výrobky zakúpené v elektronickom obchode www.trendovo.sk môžu byť vrátené do 14 dní od obdržania bez udania dôvodu aj jednotlivo.

Adresa pre vrátenie tovaru:

V a E, s.r.o.
Stropkovská 568
08901 Svidník

Zákazník odošle tovar späť a vráti sa mu kúpna cena. Táto môže byť znížená o poskytnutý bonus -poštovné zdarma (ak bol poskytnutý). Nebudú vrátené žiadne prepravné náklady, ktoré kupujúci zaplatil. V takomto prípade sa jedná o dohodu medzi kupujúcim a predávajúcim. Keď k nám vrátený tovar dorazí, skontrolujeme a spracujeme tovar. Po spracovaní potvrdíme príjem vráteného tovaru e-mailom, a následne zákazník obdrží kúpnu cenu najneskôr do 14 dní od prijatia vrátenia.

Pri vrátení tovaru znáša náklady na dopravu kupujúci.

Predtým, než nám pošlete tovar späť, skontrolujte, či ste vyplnili formulár na vrátenie a vložili ho do balíka.
Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave, kompletný, nesmie byť nosený, praný, navoňavkovaný, používaný alebo poškodený.
Upozorňujeme, že dodaný tovar môže byť použitý iba na účely vyskúšania - porovnateľné so skúšaním v v kamennej predajni. V prípade poškodenia tovaru ďalším použitím si vyhradzujeme právo požadovať náhradu škody. Musíte zaplatiť len za prípadnú stratu hodnoty tovaru, ak je táto strata hodnoty spôsobená manipuláciou, ktorá nie je potrebná na preskúmanie povahy, charakteristík a fungovania tovaru.

Dámske oblečenie

Internetový obchod Trendovo.sk Vám zaručí jedinečnosť a štýlovosť vďaka oblečeniu, ktoré vám nedovolí v žiadny voľný, či pracovný deň pôsobiť fádne. Nájdete tu rozmanitosť farieb aj strihov oblečenia. Naše modely šiat, tuník, nohavíc mikín či iného druhu oblečenia sa vyznačujú hlavne svojou pohodlnosťou a príjemným materiálom.

Staňte sa naším fanúšikom

Staňte sa fanúšikom trendovo.sk aj na Facebooku. Tu sú prezentované nielen nové módne trendy, ale aj vášnivé diskusie o svete módy. Takto získate veľa nových informácií o svete dámskej módy, taktiež rôzne špeciálne a akciové ponuky stránky trendovo.sk.

Inšpirácie z nášho Instagramu