Zavolajte nám 0948 144 054
0

FAQ - často kladené otázky

 

Koľko stojí poštovné a balné?

Cena za poštovné a balné je 3,99€. V prípade nákupu nad 80€ je poštovné a balné zadarmo.

 

Akou formou môžem zaplatiť?

Prijímame platby na dobierku, platobnou kartou prostredníctvom služby WebPay a úhrady vopred na účet.

 

Zašlete mi tovar aj mimo Slovenskej republiky?

Tovar Vám zašleme aj do Českej republiky. V dolnej časti stránky sa cez vlajky prekliknete na českú verziu stránky a pohodlne objednávate.

 

Ako dlho trvá dodanie?

Váš balíček je spracovaný najneskôr do 48 hodín, bežná doba dodania je teda 1-2 pracovné dni. Len čo je tovar vyexpedovaný z nášho skladu, všetko je už v rukách DPD kuriérov.

 

Môžem si zásielku vyzdvihnúť osobne?

Áno, priamo v sídle firmy vo Svidníku. Zásielku je potrebné uhradiť vopred a my Vás budeme kontaktovať, len čo bude balíček pripravený.


Tovar mi nesedí. Čo teraz?

Tovar môžete vymeniť či vrátiť. Produkt (s pôvodným obalom a visačkami) a vyplneným reklamačným formulárom nám zašlete na našu adresu. Len čo balík obdržíme, budeme Vás informovať emailom.

 

Ako prebieha výmena/vrátenie?

Výmena je možná len v prípade, že máme tovar vo Vami požadovanej veľkosti a farbe skladom. Vybraný tovar Vám obratom odošleme.

V prípade vrátenia Vám budú finančné prostriedky vrátené na Váš účet. Celý proces spracovania a vybavenia trvá maximálne 14 dní.

 

Čo ak chcem tovar reklamovať?

Presné podmienky reklamácie nájdete priamo tu: http://www.trendovo.sk/reklamacny-poriadok

 

Ako si vyberiem tú správnu veľkosť?

Väčšina našich výrobkov zodpovedá bežnému európskemu číslovaniu. Najistejšie je ale pozrieť si veľkostnú tabuľku, uvedenú v centimetroch, a porovnať si rozmery s oblečením, ktoré bežne nosíte. Tak si budete istá, že Vám produkt určite sadne.

 

Aká je to univerzálna (UNI) veľkosť?

Modely zodpovedajúce UNI veľkosti sú vyrobené z pružných a elastických materiálov, sedia preto na viac konfekčných veľkostí. Rozmery v tabuľke sú merané pri "kľudovom" stave oblečenia.

 

Máte viac otázok?

Kontaktuje nám cez kontaktný formulár na stránke, email alebo priamo na telefónnom čísle.

Dámske oblečenie

Internetový obchod Trendovo.sk Vám zaručí jedinečnosť a štýlovosť vďaka oblečeniu, ktoré vám nedovolí v žiadny voľný, či pracovný deň pôsobiť fádne. Nájdete tu rozmanitosť farieb aj strihov oblečenia. Naše modely šiat, tuník, nohavíc mikín či iného druhu oblečenia sa vyznačujú hlavne svojou pohodlnosťou a príjemným materiálom.

Staňte sa naším fanúšikom

Staňte sa fanúšikom trendovo.sk aj na Facebooku. Tu sú prezentované nielen nové módne trendy, ale aj vášnivé diskusie o svete módy. Takto získate veľa nových informácií o svete dámskej módy, taktiež rôzne špeciálne a akciové ponuky stránky trendovo.sk.

Inšpirácie z nášho Instagramu