Zavolajte nám 0948 144 054
0

Dámske tuniky & kardigány

TunikyKardigány

Tuniky a kardigány sú pre ženy ideálnym oblečením do práce, alebo aj vo voľnom čase. Krátky, alebo dlhý rukáv, elegantný, či športový vzhľad. Tuniky i kardigány môžete nosiť celoročne a úžasne ich kombinovať k ostatným typom oblečenia. Elegantné a príjemné materiály, kontrastné vzory a tvary. Oblečte si tuniku do práce a spríjemnite si tak všedný deň jediným kúskom oblečenia. Kardigány sa výborne nosia napríklad v kombinácii s legínami a topánkami na vysokej platforme. Mestský alebo biznis štýl do práce alebo na formálne príležitosti. Dámske tuniky patria k absolútnym Must Have vo svete módy.

Dámske oblečenie

Internetový obchod Trendovo.sk Vám zaručí jedinečnosť a štýlovosť vďaka oblečeniu, ktoré vám nedovolí v žiadny voľný, či pracovný deň pôsobiť fádne. Nájdete tu rozmanitosť farieb aj strihov oblečenia. Naše modely šiat, tuník, nohavíc mikín či iného druhu oblečenia sa vyznačujú hlavne svojou pohodlnosťou a príjemným materiálom.

Staňte sa naším fanúšikom

Staňte sa fanúšikom trendovo.sk aj na Facebooku. Tu sú prezentované nielen nové módne trendy, ale aj vášnivé diskusie o svete módy. Takto získate veľa nových informácií o svete dámskej módy, taktiež rôzne špeciálne a akciové ponuky stránky trendovo.sk.

Inšpirácie z nášho Instagramu